środa, 31 lipca 2013

Najlepsze przyjaciółki

Taka ja i Karo..Tylko Karo jest brunetką ...ja też :]

W komach napiszcie przezwiska swoich najlepszych przyjaciół..






That me and Karo Karo .. Only a brunette ... I too:]

In Komach write the nickname of his best friends ..

Olimpiada Sportowa

Hej kicałki,dzisiaj tak późno dlatego że teraz mam dostęp no kompa...

Pewnie zastanawiacie się dlaczego tytuł ''Olimpiada Sportowa''
A może dlatego że na koloni była właśnie taka Olimpiada
Oczywiście nie taka co są zazwyczaj w telewizji. Taka bardziej dziecięca...Były maluchy i my..My czyli taka nasza paszka :].
I jedna dziewczyna nie mieszka tam gdzie my ( Nie lubię jej)
Oczywiście zajęłam miejsce... 7 :/   Ale co tam nie jestem tak jak koleżanka (miała to samo miejsce co ja)
Była smuta z nagrody więc organizatorka dała jej pluszaka...
Nie ważne to jest...


Pozdrawiam <33

Link do bloga:http://viooletttaaa.blogspot.com    zapraszam do oglądnia moich blogów ;**

poniedziałek, 29 lipca 2013

:(

Ja Wiem że pisze co kilka minut coś.Ale naprawdę chce prowadzić bloga a wiem że jak dużo osób ogląda to mnie to motywuje żeby pisać i postanowiłam że to nie będzie o mnie tylko będzie  na tym blogu wszystko..
CO Będziecie chcieli ja będę dodawała.

Może będę pisała z koleżanką jak się do niej do dzwonie na skype :]

Imienia nie zdradzę...Ok ale chodzi mi o to że byście pisali w komach co robić co pisać co dodawać


Pozdrawiam :*

A więc ...

 Hej nie wiem jak by to zacząć.Oczywiście powinnam napisać wieczorem bo dzień się nie skończył ale co tam.

Byłam na Pół Koloniach dzisiaj się odbywały.Było super robiliśmy różne doświadczenia.Jedno było super,zabawa jest naprawdę fajna.

Więc Tak trzeba nasypać do dużej miski 2 szklanki mąki ziemniaczanej i dolać szklankę wody,rozmieszać i jest gotowe.

Mówię na to glut :]

Były jeszcze inne doświadczenia ale bym musiała długo opowiadać.
Wiem nudzi to was nie wiem co jeszcze opowiedzieć...

Jakieś zdjęcia???

Mój kot tak wyglądał jak był mały (Sorry Kotka) oczywiście bez kokardki

Ten blog jest o mnie i o moich zdarzeniach różnych ale jak coś chcecie to tylko pisać w komach

Np. Zdjęcia,filmy  itp.

Wy decydujecie


Pozdrawiam :]

niedziela, 28 lipca 2013

No więc od czegoś trzeba zacząć..

Cześć!

   Ten blog będzie o mnie. Będę wam wszystko opowiadać mam jeszcze jeden blog.Chodzi w nim o Violette. Link będzie na końcu.O Tym opowiem innym razem.


Moje zainteresowania to muzyka,robienie zdjęć i prowadzenie bloga.Lubię Rap...np Grubsona i B.R.O