Odchodzę bo nie mogę znieść tego że Milka uważa się za Directionerkę a wcale nią nie jest na pożegnanie to :*
Awww *.* Hazza
poniedziałek, 26 sierpnia 2013
piątek, 23 sierpnia 2013
Kicałki jestem
Jestem,przepraszam że nic nie pisałam ale nie było mnie :]
Jak tam na wakacjach gdzie byliście?
Pozdrawiam was <33 ;**
sobota, 3 sierpnia 2013
powalone
Ja i Karo jesteśmy powalone na własne sposoby ;DDD
Karo też byś tak zrobiła??...
Kto by tak zrobił dla najlepszej przyjaciółki?
Pisać w komach ^^
Łączy nas to samo ^^
Ja i Karo lubimy robić zdjęcia ^^
Oby dwie lubimy
A teraz coś o mnie i o Karo
1.Ona mnie kocha
2.Ja kocham Karo
3.Jesteśmy wariatkami na swoje sposoby
4.Jestem najlepszą przyjaciółką Karo
5.Karo jest moją najlepszą przyjaciółką
To wszystko <33
Oby dwie lubimy
A teraz coś o mnie i o Karo
1.Ona mnie kocha
2.Ja kocham Karo
3.Jesteśmy wariatkami na swoje sposoby
4.Jestem najlepszą przyjaciółką Karo
5.Karo jest moją najlepszą przyjaciółką
To wszystko <33
Jesteśmy takie same ^^
Mau i Karo jesteśmy takie same ^^
Ja też Lubię robić zdjęcia i też chce być fotografem ;DD
Karo jak wróci to do mnie przyjedzie i będziemy robić zdjęcia...Pojedziemy na Karczmę i będzie fajnie i będziemy powalone... ;ppp
10 faktów o mnie ;DDD
Hejoo ;3 Dzisiaj wypiszę wam 10 faktów o mnie ^^
1.Nazywam się Marianna
2.Jestem z Polski
3.Mieszkam przed Poznaniem ;DDD
4.Mam pieska i kotka *-*
5.Lubię soczek pomarańczowy
6.Lubię żelki ^^
7.Boje się pająków :o
8.Jestem fajna ;DDD(chyba)
9.Jestem dziwnie powalona ;c
10.Jestem średniego wzrostu :>
I To na tylee :D
piątek, 2 sierpnia 2013
Karo i Milka Najkami
Moje najlepsze przyjaciółki to Karo *-*,Marti *-*,Kaja
Piszcie swoje imiona albo przezwiska i imiona albo przezwiska najlepszych przyjaciółek <3
Ja i Karo ....*-*
Piszcie swoje imiona albo przezwiska i imiona albo przezwiska najlepszych przyjaciółek <3
Ja i Karo ....*-*
Ja i Karo tak nie wyglądamy ..Jak jest na zdjęciu ale jak do niej przyjadę to będzie więcej zdjęć :]
czwartek, 1 sierpnia 2013
Karo i Milka Wariatami *-*
Karo i ja to takie wariaty ;3 Prawda .???
hue hue hue ...chodzimy razem do klasy ale to już wam Karo powiedziała :]
Karo pisarzem z Milką *-*
No więc Karo ...Moja najlepsza koleżanka,będzie pisała ze mną
Karo jak to czytasz to wiesz że cię kocham <33
Pozdrawiam was Kicałki ..Ciebie też beboku <3 ;**
Karo jak to czytasz to wiesz że cię kocham <33
Pozdrawiam was Kicałki ..Ciebie też beboku <3 ;**
środa, 31 lipca 2013
Najlepsze przyjaciółki
Taka ja i Karo..Tylko Karo jest brunetką ...ja też :]
W komach napiszcie przezwiska swoich najlepszych przyjaciół..
That me and Karo Karo .. Only a brunette ... I too:]
In Komach write the nickname of his best friends ..
W komach napiszcie przezwiska swoich najlepszych przyjaciół..
That me and Karo Karo .. Only a brunette ... I too:]
In Komach write the nickname of his best friends ..
Olimpiada Sportowa
Hej kicałki,dzisiaj tak późno dlatego że teraz mam dostęp no kompa...
Pewnie zastanawiacie się dlaczego tytuł ''Olimpiada Sportowa''
A może dlatego że na koloni była właśnie taka Olimpiada
Oczywiście nie taka co są zazwyczaj w telewizji. Taka bardziej dziecięca...Były maluchy i my..My czyli taka nasza paszka :].
I jedna dziewczyna nie mieszka tam gdzie my ( Nie lubię jej)
Oczywiście zajęłam miejsce... 7 :/ Ale co tam nie jestem tak jak koleżanka (miała to samo miejsce co ja)
Była smuta z nagrody więc organizatorka dała jej pluszaka...
Nie ważne to jest...
Pozdrawiam <33
Link do bloga:http://viooletttaaa.blogspot.com zapraszam do oglądnia moich blogów ;**
Pewnie zastanawiacie się dlaczego tytuł ''Olimpiada Sportowa''
A może dlatego że na koloni była właśnie taka Olimpiada
Oczywiście nie taka co są zazwyczaj w telewizji. Taka bardziej dziecięca...Były maluchy i my..My czyli taka nasza paszka :].
I jedna dziewczyna nie mieszka tam gdzie my ( Nie lubię jej)
Oczywiście zajęłam miejsce... 7 :/ Ale co tam nie jestem tak jak koleżanka (miała to samo miejsce co ja)
Była smuta z nagrody więc organizatorka dała jej pluszaka...
Nie ważne to jest...
Pozdrawiam <33
Link do bloga:http://viooletttaaa.blogspot.com zapraszam do oglądnia moich blogów ;**
poniedziałek, 29 lipca 2013
:(
Ja Wiem że pisze co kilka minut coś.Ale naprawdę chce prowadzić bloga a wiem że jak dużo osób ogląda to mnie to motywuje żeby pisać i postanowiłam że to nie będzie o mnie tylko będzie na tym blogu wszystko..
CO Będziecie chcieli ja będę dodawała.
Może będę pisała z koleżanką jak się do niej do dzwonie na skype :]
Imienia nie zdradzę...Ok ale chodzi mi o to że byście pisali w komach co robić co pisać co dodawać
Pozdrawiam :*
CO Będziecie chcieli ja będę dodawała.
Może będę pisała z koleżanką jak się do niej do dzwonie na skype :]
Imienia nie zdradzę...Ok ale chodzi mi o to że byście pisali w komach co robić co pisać co dodawać
Pozdrawiam :*
A więc ...
Hej nie wiem jak by to zacząć.Oczywiście powinnam napisać wieczorem bo dzień się nie skończył ale co tam.
Byłam na Pół Koloniach dzisiaj się odbywały.Było super robiliśmy różne doświadczenia.Jedno było super,zabawa jest naprawdę fajna.
Więc Tak trzeba nasypać do dużej miski 2 szklanki mąki ziemniaczanej i dolać szklankę wody,rozmieszać i jest gotowe.
Mówię na to glut :]
Były jeszcze inne doświadczenia ale bym musiała długo opowiadać.
Wiem nudzi to was nie wiem co jeszcze opowiedzieć...
Jakieś zdjęcia???
Mój kot tak wyglądał jak był mały (Sorry Kotka) oczywiście bez kokardki
Ten blog jest o mnie i o moich zdarzeniach różnych ale jak coś chcecie to tylko pisać w komach
Np. Zdjęcia,filmy itp.
Wy decydujecie
Pozdrawiam :]
Byłam na Pół Koloniach dzisiaj się odbywały.Było super robiliśmy różne doświadczenia.Jedno było super,zabawa jest naprawdę fajna.
Więc Tak trzeba nasypać do dużej miski 2 szklanki mąki ziemniaczanej i dolać szklankę wody,rozmieszać i jest gotowe.
Mówię na to glut :]
Były jeszcze inne doświadczenia ale bym musiała długo opowiadać.
Wiem nudzi to was nie wiem co jeszcze opowiedzieć...
Jakieś zdjęcia???
Mój kot tak wyglądał jak był mały (Sorry Kotka) oczywiście bez kokardki
Ten blog jest o mnie i o moich zdarzeniach różnych ale jak coś chcecie to tylko pisać w komach
Np. Zdjęcia,filmy itp.
Wy decydujecie
Pozdrawiam :]
niedziela, 28 lipca 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)















