piątek, 23 sierpnia 2013

Kicałki jestem

Jestem,przepraszam że nic nie pisałam ale nie było mnie :]

Jak tam na wakacjach  gdzie byliście?  




Pozdrawiam was <33 ;** 

sobota, 3 sierpnia 2013

powalone

Ja i Karo jesteśmy powalone na własne sposoby ;DDD



Karo też byś tak zrobiła??...
Kto by tak zrobił dla najlepszej przyjaciółki?
   Pisać w komach ^^










Łączy nas to samo ^^

Ja i Karo lubimy robić zdjęcia ^^
 



   Oby dwie lubimy



A teraz coś o mnie i o Karo

1.Ona mnie kocha
2.Ja kocham Karo
3.Jesteśmy wariatkami na swoje sposoby
4.Jestem najlepszą przyjaciółką Karo
5.Karo jest moją najlepszą przyjaciółką
 To wszystko <33





Kocham Ciee <333

Jesteśmy takie same ^^

Mau i Karo jesteśmy takie same ^^
    Ja też Lubię robić zdjęcia i też chce być fotografem ;DD
Karo jak wróci to do mnie przyjedzie i będziemy robić zdjęcia...Pojedziemy na Karczmę i będzie fajnie i będziemy powalone...   ;ppp


Karo <333

10 faktów o mnie ;DDD


Hejoo ;3 Dzisiaj wypiszę wam 10 faktów o mnie ^^

1.Nazywam się Marianna
2.Jestem z Polski
3.Mieszkam przed Poznaniem ;DDD
4.Mam pieska i kotka *-*
5.Lubię soczek pomarańczowy
6.Lubię żelki ^^
7.Boje się pająków :o
8.Jestem fajna ;DDD(chyba)
9.Jestem dziwnie powalona ;c
10.Jestem średniego wzrostu :>

I To na tylee :D





piątek, 2 sierpnia 2013

Zgon....bo One Direction *-*



Kocham *-*

Karo i Milka Najkami

Moje najlepsze przyjaciółki to Karo *-*,Marti *-*,Kaja

Piszcie swoje imiona albo przezwiska i imiona albo przezwiska najlepszych przyjaciółek <3

                                                           

                                                                     Ja i Karo ....*-* 




Ja  i Karo tak nie wyglądamy ..Jak jest na zdjęciu ale jak do niej przyjadę to będzie więcej zdjęć :]



czwartek, 1 sierpnia 2013

Karo i Milka Wariatami *-*

Karo i ja to takie wariaty ;3 Prawda .???
hue hue hue ...chodzimy razem do klasy ale to już wam Karo powiedziała :]


Karo pisarzem z Milką *-*

No więc Karo ...Moja najlepsza koleżanka,będzie pisała ze mną


Karo jak to czytasz to wiesz że cię kocham <33

Pozdrawiam was Kicałki ..Ciebie też beboku <3 ;**

środa, 31 lipca 2013

Najlepsze przyjaciółki

Taka ja i Karo..Tylko Karo jest brunetką ...ja też :]

W komach napiszcie przezwiska swoich najlepszych przyjaciół..






That me and Karo Karo .. Only a brunette ... I too:]

In Komach write the nickname of his best friends ..

Olimpiada Sportowa

Hej kicałki,dzisiaj tak późno dlatego że teraz mam dostęp no kompa...

Pewnie zastanawiacie się dlaczego tytuł ''Olimpiada Sportowa''
A może dlatego że na koloni była właśnie taka Olimpiada
Oczywiście nie taka co są zazwyczaj w telewizji. Taka bardziej dziecięca...Były maluchy i my..My czyli taka nasza paszka :].
I jedna dziewczyna nie mieszka tam gdzie my ( Nie lubię jej)
Oczywiście zajęłam miejsce... 7 :/   Ale co tam nie jestem tak jak koleżanka (miała to samo miejsce co ja)
Była smuta z nagrody więc organizatorka dała jej pluszaka...
Nie ważne to jest...


Pozdrawiam <33

Link do bloga:http://viooletttaaa.blogspot.com    zapraszam do oglądnia moich blogów ;**

poniedziałek, 29 lipca 2013

:(

Ja Wiem że pisze co kilka minut coś.Ale naprawdę chce prowadzić bloga a wiem że jak dużo osób ogląda to mnie to motywuje żeby pisać i postanowiłam że to nie będzie o mnie tylko będzie  na tym blogu wszystko..
CO Będziecie chcieli ja będę dodawała.

Może będę pisała z koleżanką jak się do niej do dzwonie na skype :]

Imienia nie zdradzę...Ok ale chodzi mi o to że byście pisali w komach co robić co pisać co dodawać


Pozdrawiam :*

A więc ...

 Hej nie wiem jak by to zacząć.Oczywiście powinnam napisać wieczorem bo dzień się nie skończył ale co tam.

Byłam na Pół Koloniach dzisiaj się odbywały.Było super robiliśmy różne doświadczenia.Jedno było super,zabawa jest naprawdę fajna.

Więc Tak trzeba nasypać do dużej miski 2 szklanki mąki ziemniaczanej i dolać szklankę wody,rozmieszać i jest gotowe.

Mówię na to glut :]

Były jeszcze inne doświadczenia ale bym musiała długo opowiadać.
Wiem nudzi to was nie wiem co jeszcze opowiedzieć...

Jakieś zdjęcia???

Mój kot tak wyglądał jak był mały (Sorry Kotka) oczywiście bez kokardki

Ten blog jest o mnie i o moich zdarzeniach różnych ale jak coś chcecie to tylko pisać w komach

Np. Zdjęcia,filmy  itp.

Wy decydujecie


Pozdrawiam :]

niedziela, 28 lipca 2013

No więc od czegoś trzeba zacząć..

Cześć!

   Ten blog będzie o mnie. Będę wam wszystko opowiadać mam jeszcze jeden blog.Chodzi w nim o Violette. Link będzie na końcu.O Tym opowiem innym razem.


Moje zainteresowania to muzyka,robienie zdjęć i prowadzenie bloga.Lubię Rap...np Grubsona i B.R.O