MiLkA&KaRo
środa, 31 lipca 2013
Najlepsze przyjaciółki
Taka ja i Karo..Tylko Karo jest brunetką ...ja też :]
W komach napiszcie przezwiska swoich najlepszych przyjaciół..
That me and Karo Karo .. Only a brunette ... I too:]
In Komach write the nickname of his best friends ..
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz