Odchodzę bo nie mogę znieść tego że Milka uważa się za Directionerkę a wcale nią nie jest na pożegnanie to :*
Awww *.* Hazza
MiLkA&KaRo
poniedziałek, 26 sierpnia 2013
piątek, 23 sierpnia 2013
Kicałki jestem
Jestem,przepraszam że nic nie pisałam ale nie było mnie :]
Jak tam na wakacjach gdzie byliście?
Pozdrawiam was <33 ;**
sobota, 3 sierpnia 2013
powalone
Ja i Karo jesteśmy powalone na własne sposoby ;DDD
Karo też byś tak zrobiła??...
Kto by tak zrobił dla najlepszej przyjaciółki?
Pisać w komach ^^
Łączy nas to samo ^^
Ja i Karo lubimy robić zdjęcia ^^
Oby dwie lubimy
A teraz coś o mnie i o Karo
1.Ona mnie kocha
2.Ja kocham Karo
3.Jesteśmy wariatkami na swoje sposoby
4.Jestem najlepszą przyjaciółką Karo
5.Karo jest moją najlepszą przyjaciółką
To wszystko <33
Oby dwie lubimy
A teraz coś o mnie i o Karo
1.Ona mnie kocha
2.Ja kocham Karo
3.Jesteśmy wariatkami na swoje sposoby
4.Jestem najlepszą przyjaciółką Karo
5.Karo jest moją najlepszą przyjaciółką
To wszystko <33
Subskrybuj:
Posty (Atom)










