piątek, 23 sierpnia 2013

Kicałki jestem

Jestem,przepraszam że nic nie pisałam ale nie było mnie :]

Jak tam na wakacjach  gdzie byliście?  




Pozdrawiam was <33 ;** 

sobota, 3 sierpnia 2013

powalone

Ja i Karo jesteśmy powalone na własne sposoby ;DDD



Karo też byś tak zrobiła??...
Kto by tak zrobił dla najlepszej przyjaciółki?
   Pisać w komach ^^










Łączy nas to samo ^^

Ja i Karo lubimy robić zdjęcia ^^
 



   Oby dwie lubimy



A teraz coś o mnie i o Karo

1.Ona mnie kocha
2.Ja kocham Karo
3.Jesteśmy wariatkami na swoje sposoby
4.Jestem najlepszą przyjaciółką Karo
5.Karo jest moją najlepszą przyjaciółką
 To wszystko <33





Kocham Ciee <333