Odchodzę bo nie mogę znieść tego że Milka uważa się za Directionerkę a wcale nią nie jest na pożegnanie to :*
Awww *.* Hazza
poniedziałek, 26 sierpnia 2013
piątek, 23 sierpnia 2013
Kicałki jestem
Jestem,przepraszam że nic nie pisałam ale nie było mnie :]
Jak tam na wakacjach gdzie byliście?
Pozdrawiam was <33 ;**
sobota, 3 sierpnia 2013
powalone
Ja i Karo jesteśmy powalone na własne sposoby ;DDD
Karo też byś tak zrobiła??...
Kto by tak zrobił dla najlepszej przyjaciółki?
Pisać w komach ^^
Łączy nas to samo ^^
Ja i Karo lubimy robić zdjęcia ^^
Oby dwie lubimy
A teraz coś o mnie i o Karo
1.Ona mnie kocha
2.Ja kocham Karo
3.Jesteśmy wariatkami na swoje sposoby
4.Jestem najlepszą przyjaciółką Karo
5.Karo jest moją najlepszą przyjaciółką
To wszystko <33
Oby dwie lubimy
A teraz coś o mnie i o Karo
1.Ona mnie kocha
2.Ja kocham Karo
3.Jesteśmy wariatkami na swoje sposoby
4.Jestem najlepszą przyjaciółką Karo
5.Karo jest moją najlepszą przyjaciółką
To wszystko <33
Jesteśmy takie same ^^
Mau i Karo jesteśmy takie same ^^
Ja też Lubię robić zdjęcia i też chce być fotografem ;DD
Karo jak wróci to do mnie przyjedzie i będziemy robić zdjęcia...Pojedziemy na Karczmę i będzie fajnie i będziemy powalone... ;ppp
10 faktów o mnie ;DDD
Hejoo ;3 Dzisiaj wypiszę wam 10 faktów o mnie ^^
1.Nazywam się Marianna
2.Jestem z Polski
3.Mieszkam przed Poznaniem ;DDD
4.Mam pieska i kotka *-*
5.Lubię soczek pomarańczowy
6.Lubię żelki ^^
7.Boje się pająków :o
8.Jestem fajna ;DDD(chyba)
9.Jestem dziwnie powalona ;c
10.Jestem średniego wzrostu :>
I To na tylee :D
piątek, 2 sierpnia 2013
Karo i Milka Najkami
Moje najlepsze przyjaciółki to Karo *-*,Marti *-*,Kaja
Piszcie swoje imiona albo przezwiska i imiona albo przezwiska najlepszych przyjaciółek <3
Ja i Karo ....*-*
Piszcie swoje imiona albo przezwiska i imiona albo przezwiska najlepszych przyjaciółek <3
Ja i Karo ....*-*
Ja i Karo tak nie wyglądamy ..Jak jest na zdjęciu ale jak do niej przyjadę to będzie więcej zdjęć :]
czwartek, 1 sierpnia 2013
Karo i Milka Wariatami *-*
Karo i ja to takie wariaty ;3 Prawda .???
hue hue hue ...chodzimy razem do klasy ale to już wam Karo powiedziała :]
Karo pisarzem z Milką *-*
No więc Karo ...Moja najlepsza koleżanka,będzie pisała ze mną
Karo jak to czytasz to wiesz że cię kocham <33
Pozdrawiam was Kicałki ..Ciebie też beboku <3 ;**
Karo jak to czytasz to wiesz że cię kocham <33
Pozdrawiam was Kicałki ..Ciebie też beboku <3 ;**
Subskrybuj:
Posty (Atom)












