środa, 31 lipca 2013

Olimpiada Sportowa

Hej kicałki,dzisiaj tak późno dlatego że teraz mam dostęp no kompa...

Pewnie zastanawiacie się dlaczego tytuł ''Olimpiada Sportowa''
A może dlatego że na koloni była właśnie taka Olimpiada
Oczywiście nie taka co są zazwyczaj w telewizji. Taka bardziej dziecięca...Były maluchy i my..My czyli taka nasza paszka :].
I jedna dziewczyna nie mieszka tam gdzie my ( Nie lubię jej)
Oczywiście zajęłam miejsce... 7 :/   Ale co tam nie jestem tak jak koleżanka (miała to samo miejsce co ja)
Była smuta z nagrody więc organizatorka dała jej pluszaka...
Nie ważne to jest...


Pozdrawiam <33

Link do bloga:http://viooletttaaa.blogspot.com    zapraszam do oglądnia moich blogów ;**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz