Hej nie wiem jak by to zacząć.Oczywiście powinnam napisać wieczorem bo dzień się nie skończył ale co tam.
Byłam na Pół Koloniach dzisiaj się odbywały.Było super robiliśmy różne doświadczenia.Jedno było super,zabawa jest naprawdę fajna.
Więc Tak trzeba nasypać do dużej miski 2 szklanki mąki ziemniaczanej i dolać szklankę wody,rozmieszać i jest gotowe.
Mówię na to glut :]
Były jeszcze inne doświadczenia ale bym musiała długo opowiadać.
Wiem nudzi to was nie wiem co jeszcze opowiedzieć...
Jakieś zdjęcia???
Mój kot tak wyglądał jak był mały (Sorry Kotka) oczywiście bez kokardki
Ten blog jest o mnie i o moich zdarzeniach różnych ale jak coś chcecie to tylko pisać w komach
Np. Zdjęcia,filmy itp.
Wy decydujecie
Pozdrawiam :]

Śliczny kotek! <3 :) Też mam kota :p
OdpowiedzUsuńDzięki <3
OdpowiedzUsuńAle to nie luna mari ejj ;D
OdpowiedzUsuń