MiLkA&KaRo
czwartek, 1 sierpnia 2013
Karo pisarzem z Milką *-*
No więc Karo ...Moja najlepsza koleżanka,będzie pisała ze mną
Karo jak to czytasz to wiesz że cię kocham <33
Pozdrawiam was Kicałki ..Ciebie też beboku <3 ;**
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz