sobota, 3 sierpnia 2013

powalone

Ja i Karo jesteśmy powalone na własne sposoby ;DDD



Karo też byś tak zrobiła??...
Kto by tak zrobił dla najlepszej przyjaciółki?
   Pisać w komach ^^










Brak komentarzy:

Prześlij komentarz