MiLkA&KaRo
sobota, 3 sierpnia 2013
powalone
Ja i Karo jesteśmy powalone na własne sposoby ;DDD
Karo też byś tak zrobiła??...
Kto by tak zrobił dla najlepszej przyjaciółki?
Pisać w komach ^^
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz