MiLkA&KaRo
poniedziałek, 26 sierpnia 2013
:(
Odchodzę bo nie mogę znieść tego że Milka uważa się za Directionerkę a wcale nią nie jest na pożegnanie to :*
Awww *.* Hazza
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz