MiLkA&KaRo
czwartek, 1 sierpnia 2013
Karo i Milka Wariatami *-*
Karo i ja to takie wariaty ;3 Prawda .???
hue hue hue ...chodzimy razem do klasy ale to już wam Karo powiedziała :]
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz