MiLkA&KaRo
piątek, 2 sierpnia 2013
Karo i Milka Najkami
Moje najlepsze przyjaciółki to Karo *-*,Marti *-*,Kaja
Piszcie swoje imiona albo przezwiska i imiona albo przezwiska najlepszych przyjaciółek <3
Ja i Karo ....*-*
Ja i Karo tak nie wyglądamy ..Jak jest na zdjęciu ale jak do niej przyjadę to będzie więcej zdjęć :]
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz