piątek, 2 sierpnia 2013

Karo i Milka Najkami

Moje najlepsze przyjaciółki to Karo *-*,Marti *-*,Kaja

Piszcie swoje imiona albo przezwiska i imiona albo przezwiska najlepszych przyjaciółek <3

                                                           

                                                                     Ja i Karo ....*-* 




Ja  i Karo tak nie wyglądamy ..Jak jest na zdjęciu ale jak do niej przyjadę to będzie więcej zdjęć :]



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz