Ja i Karo lubimy robić zdjęcia ^^
Oby dwie lubimy
A teraz coś o mnie i o Karo
1.Ona mnie kocha
2.Ja kocham Karo
3.Jesteśmy wariatkami na swoje sposoby
4.Jestem najlepszą przyjaciółką Karo
5.Karo jest moją najlepszą przyjaciółką
To wszystko <33

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz