sobota, 3 sierpnia 2013

Łączy nas to samo ^^

Ja i Karo lubimy robić zdjęcia ^^
 



   Oby dwie lubimy



A teraz coś o mnie i o Karo

1.Ona mnie kocha
2.Ja kocham Karo
3.Jesteśmy wariatkami na swoje sposoby
4.Jestem najlepszą przyjaciółką Karo
5.Karo jest moją najlepszą przyjaciółką
 To wszystko <33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz