sobota, 3 sierpnia 2013





Kocham Ciee <333

Jesteśmy takie same ^^

Mau i Karo jesteśmy takie same ^^
    Ja też Lubię robić zdjęcia i też chce być fotografem ;DD
Karo jak wróci to do mnie przyjedzie i będziemy robić zdjęcia...Pojedziemy na Karczmę i będzie fajnie i będziemy powalone...   ;ppp


Karo <333

10 faktów o mnie ;DDD


Hejoo ;3 Dzisiaj wypiszę wam 10 faktów o mnie ^^

1.Nazywam się Marianna
2.Jestem z Polski
3.Mieszkam przed Poznaniem ;DDD
4.Mam pieska i kotka *-*
5.Lubię soczek pomarańczowy
6.Lubię żelki ^^
7.Boje się pająków :o
8.Jestem fajna ;DDD(chyba)
9.Jestem dziwnie powalona ;c
10.Jestem średniego wzrostu :>

I To na tylee :D





piątek, 2 sierpnia 2013

Zgon....bo One Direction *-*



Kocham *-*

Karo i Milka Najkami

Moje najlepsze przyjaciółki to Karo *-*,Marti *-*,Kaja

Piszcie swoje imiona albo przezwiska i imiona albo przezwiska najlepszych przyjaciółek <3

                                                           

                                                                     Ja i Karo ....*-* 




Ja  i Karo tak nie wyglądamy ..Jak jest na zdjęciu ale jak do niej przyjadę to będzie więcej zdjęć :]



czwartek, 1 sierpnia 2013

Karo i Milka Wariatami *-*

Karo i ja to takie wariaty ;3 Prawda .???
hue hue hue ...chodzimy razem do klasy ale to już wam Karo powiedziała :]


Karo pisarzem z Milką *-*

No więc Karo ...Moja najlepsza koleżanka,będzie pisała ze mną


Karo jak to czytasz to wiesz że cię kocham <33

Pozdrawiam was Kicałki ..Ciebie też beboku <3 ;**